Nabór 2021/2022:

Na początku każdego roku akademickiego w naszej siedzibie przeprowadzamy przesłuchania kandydatów na nowych członków Chóru.

Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim ogólnie pojętej muzykalności, a także gotowości do ciężkiej pracy i spędzania czasu w nietypowy sposób. Wykształcenie muzyczne, choć mile widziane, nie jest konieczne. Dla początkujących w muzycznym świecie chórzystów mamy specjalne zajęcia z emisji głosu i dodatkowe materiały.
Pierwszy z nich to wypełnienie formularza i przesłuchania w październiku, na których wstępnie oceniamy możliwości głosowe kandydatów. Zakwalifikowani w pierwszym etapie na kolejnych próbach zapoznają się z utworami z podstawowego repertuaru. Ich znajomość będzie obowiązywała na przesłuchaniach w kwartetach parę tygodni później. Następujący potem okres próbny trwa do końca semestru i kończy się udziałem w szkoleniowym obozie zimowym w trakcie przerwy semestralnej.

Rekrutacja krok po kroku:

Krok 1.

Wypełnij poniższy formularz:

Krok 2.

Spokojnie zaczekaj.

Na podany w formularzu adres e-mail, na początku października, otrzymasz terminy przesłuchań.

Krok 3.

Przyjdź na przesłuchania! ;)

Przesłuchania i próby odbywają się w siedzibie chóru w siedzibie Chóru na Kampusie Ochota
ul. Żwirki i Wigury 93 p.2147 (Wydział Geologii).

Dokładny termin przesłuchań 2020/2021 zostanie podany na początku października.

Próby odbywają się w: poniedziałki i czwartki
w godz. 18.30-21.00 w gmachu Wydziału Geologii UW.

UWAGA! W początkowym okresie mogą obowiązywać dodatkowe terminy dla nowoprzyjętych.
Do zaliczenia zajęć ogólnouniwersyteckich w sem. letnim wymagane jest wcześniejsze zakwalifikowanie w naborze październikowym i udział w próbach w ciągu całego roku. Zapisy na OGUN prowadzone są wewnętrznie w grudniu/styczniu. Na ocenę wpływ ma frekwencja (próby i koncerty), opanowanie repertuaru i zaangażowanie oraz ocena Kierownika Artystycznego.

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Jak się dostać do chóru?
Wystarczy wypełnić formularz i przyjść w dowolnym z ogłoszonych terminów naboru do naszej siedziby i ustawić się w kolejce. Nie trzeba nic przynosić.

ŚLEDŹ NAS: