Nabór 2021/2022:
(aktualne informacje)

Tegoroczny nabór do chóru odbędzie się w nieco zmienionej formie. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim ogólnie pojętej muzykalności, a także gotowości do ciężkiej pracy i spędzania czasu w nietypowy sposób. Wykształcenie muzyczne, choć mile widziane, nie jest konieczne. Dla początkujących w muzycznym świecie chórzystów mamy specjalne zajęcia z emisji głosu i dodatkowe materiały.

Pierwszym krokiem jest wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego (nie dotyczy to osób, które wypełniły formularz do września 2021 r.).

Następnie prosimy o przesłania nagrania audio lub audio-video z nagraniem utworu Gaudeamus igitur na adres chor@uw.edu.pl do 10 października 2021 r. Wszystkie materiały (ścieżki dla głosów oraz nuty) można pobrać poniżej. W tytule maila prosimy wpisać: Nabór 2021/2022 oraz imię i nazwisko. Plik w dowolnym formacie należy nazwać odpowiednio: imię_nazwisko_głos (na przykład: hubert_swiatek_tenor).

Który głos wybrać?
Proszę przesłuchać podane materiały i przygotować nagranie ze ścieżką najwygodniejszą dla Państwa. Ostateczne przyporządkowanie do głosów odbędzie się po przesłuchaniach indywidualnych.

Do nagrania utworu Gaudeamus igitur można dołączyć nagranie drugiego dowolnego utworu (nie jest to konieczne).

Wybrane osoby dostaną mailowo zaproszenie na przesłuchania indywidualne w naszej siedzibie (Wydział Geologii, ul. Żwirki i Wigury 93).  Przesłuchania indywidualne na żywo będą odbywały się w dniach: 12, 13, 16 października 2021 r.

Obecnie próby Chóru odbywają się na żywo, jednak mogą również odbywać się w formie hybrydowej (próby online oraz próby na żywo). Początkowo nowo przyjęte osoby będą ćwiczyły w oddzielnych grupach.

Rekrutacja krok po kroku:

Krok 1.

Wypełnij poniższy formularz:

Krok 2.

Nagraj utwór Gaudeamus igitur

Wybierz jedną z poniższych ścieżek głosowych i nagraj do niej swój głos. Nagranie prześlij na chor@uw.edu.pl. Możesz dołączyć nagranie innego wybranego utworu.

Krok 3.

Na podany w formularzu adres e-mail dostaniesz zaproszenie na przesłuchanie indywidualne.

Gaudeamus igitur - materiały do nagrania:

Klinknij, aby pobrać.

Ścieżki dźwiękowe dla głosów:

Próby odbywają się w poniedziałki, wtorki i czwartki w godz. 18.30-21.00 w gmachu Wydziału Geologii UW lub online.

UWAGA! W początkowym okresie mogą obowiązywać dodatkowe terminy dla nowo przyjętych.

Do zaliczenia zajęć ogólnouniwersyteckich w sem. letnim wymagane jest wcześniejsze zakwalifikowanie w naborze październikowym i udział w próbach w ciągu całego roku. Zapisy na OGUN prowadzone są wewnętrznie w grudniu/styczniu. Na ocenę wpływ ma frekwencja (próby i koncerty), opanowanie repertuaru i zaangażowanie oraz ocena Kierownika Artystycznego.

 

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Jak się dostać do chóru?
Wystarczy wypełnić formularz i przyjść w dowolnym z ogłoszonych terminów naboru do naszej siedziby i ustawić się w kolejce. Nie trzeba nic przynosić.

ŚLEDŹ NAS: