Dołącz do nas

Chór Akademicki UW #TworzymyRazem
Dołącz do nas!

 1. Wypełnij formularz --> FORMULARZ
 2. Przyjdź na przesłuchania w poniższym terminie:
  Przesłuchania w sezonie 2019/20:
  15, 23, 29 października w godz. 17:00-21:00
  w siedzibie Chóru na Kampusie Ochota
  ul. Żwirki i Wigury 93 p.2147

 3. Pierwsza próba nowego naboru odbędzie się 4 listopada (zmiana).

 

Na początku każdego roku akademickiego w naszej siedzibie przeprowadzamy przesłuchania kandydatów na nowych członków Chóru.

Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim ogólnie pojętej muzykalności, a także gotowości do ciężkiej pracy i spędzania czasu w nietypowy sposób. Wykształcenie muzyczne, choć mile widziane, nie jest konieczne. Dla początkujących w muzycznym świecie chórzystów mamy specjalne zajęcia z emisji głosu i dodatkowe materiały.

Proces rekrutacji składa się z kilku etapów. Pierwszy z nich to przesłuchania w październiku, na których wstępnie oceniamy możliwości głosowe kandydatów. Zakwalifikowani w pierwszym etapie na kolejnych próbach zapoznają się z utworami z podstawowego repertuaru. Ich znajomość będzie obowiązywała na przesłuchaniach w kwartetach parę tygodni później. Następujący potem okres próbny trwa do końca semestru i kończy się udziałem w szkoleniowym obozie zimowym w trakcie przerwy semestralnej.

Próby odbywają się w: poniedziałki i czwartki
w godz. 18.30-21.00
w gmachu Wydziału Geologii UW.

UWAGA! W początkowym okresie mogą obowiązywać
dodatkowe terminy dla nowoprzyjętych.

Do zaliczenia zajęć ogólnouniwersyteckich w sem. letnim wymagane jest wcześniejsze zakwalifikowanie w naborze październikowym i udział w próbach w ciągu całego roku. Zapisy na OGUN prowadzone są wewnętrznie w grudniu/styczniu. Na ocenę wpływ ma frekwencja (próby i koncerty), opanowanie repertuaru i zaangażowanie oraz ocena Kierownika Artystycznego.


 Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania 

Masz pytania? Napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.