Dołącz do nas


Przesłuchania w sezonie 2017/18:
17, 18 i 20 października w godz. 17:00-20:00
w siedzibie Chóru na Kampusie Ochota
ul. Żwirki i Wigury 93 p.2147

Na początku każdego roku akademickiego w naszej siedzibie przeprowadzamy przesłuchania kandydatów na nowych członków Chóru.

Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim ogólnie pojętej muzykalności, a także gotowości do ciężkiej pracy i spędzania czasu w nietypowy sposób. Wykształcenie muzyczne, choć mile widziane, nie jest konieczne. Dla początkujących w muzycznym świecie chórzystów mamy specjalne zajęcia z emisji głosu i dodatkowe materiały.

Proces rekrutacji składa się z kilku etapów. Pierwszy z nich to przesłuchania w październiku, na których wstępnie oceniamy możliwości głosowe kandydatów. Zakwalifikowani w pierwszym etapie na kolejnych próbach zapoznają się z utworami z podstawowego repertuaru. Ich znajomość będzie obowiązywała na przesłuchaniach w kwartetach parę tygodni później. Następujący potem okres próbny trwa do końca semestru i kończy się udziałem w szkoleniowym obozie zimowym w trakcie przerwy semestralnej.

Próby odbywają się w: poniedziałki i czwartki
w godz. 18.30-21.00
w gmachu Wydziału Geologii UW.

UWAGA! W początkowym okresie mogą obowiązywać
dodatkowe terminy dla nowoprzyjętych.

Do zaliczenia zajęć ogólnouniwersyteckich w sem. letnim wymagane jest wcześniejsze zakwalifikowanie w naborze październikowym i udział w próbach w ciągu całego roku!


 Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania 

Szczegółowe informacje:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub
tel.: 22 5540707

Komentarze  

Maryśka
# Maryśka 2017-09-23 00:46
Witam. Wiem,że na przesłuchaniu dopiero zostałaby podjęta decyzja o tym,czy dana osoba dostaje się na zajecia. Jednak wole sie dopytac,by nie robic sobie złudnej nadziei. Jeśli mój głos nie należy do wybitnych,ale bardzo mi zależy i wiem,że sumienną pracą mogłabym zrobić postępy(wiem ,bo się już o tym przekonalam)to czy jest szansa,by dostać się na zajęcia i szkolić się?Nie wybiegam z myślą,aż tak daleko,by wspólnie z grupą występowac... chciałabym po prostu uczęszczać na próby.Bardzo mi zależy na chórze,ponieważ jest mi to potrzebne do kolejnej ścieżki kształcenia.
Odpowiedz
sylwia bogna
# sylwia bogna 2017-10-16 23:11
a co jesli ktoś nie zna nut, czy to jest przeszkoda
albo jak nie jest studentem?
Odpowiedz
sylwia bogna
# sylwia bogna 2017-10-16 23:12
a jak ktos nei zna nut
albo nei jest studentem?
Odpowiedz
JUSTYNA
# JUSTYNA 2017-10-19 13:10
Czy nabór dotyczy tylko studentów UW. Jestem już po studiach a chętnie bym wstąpiła w Wasze szeregi :)
Odpowiedz